









43 298,84 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 26.5 кг |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Диаметр диска | 250 мм |
| Диаметр отверстия | 30 мм |
| Комплектация | Пила настільна - 1 шт. Пильний диск 24 ріжучих зуба - 1 шт. Ключ - 2 шт. Торцювальна направляюча - 1 шт. Паралельна направляюча - 1 шт. Штовхач - 1 шт. Приладдя для видалення тирси |
| Макс. глибина розпилу на столі 90° | 77 мм |
| Максимальный угол наклона | 48 град |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип пилы | циркулярна |
| Частота вращения | 4800 об/хв |