


54 598,96 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 21.5 кг |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Диаметр диска | 210 мм |
| Диаметр отверстия | 30 мм |
| Комплектация | Пильний диск з 24 зубами - 1 шт. Спеціальний ключ - 2 шт. Штовхач - 1 шт. Паралельна направляюча - 1 шт. Пилозбірник - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою. У картонній упаковці |
| Макс. глибина розпилу на столі 90° | 65 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 45° | 45 мм |
| Максимальный угол наклона | 48 град |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип пилы | циркулярна |
| Частота вращения | 5800 об/хв |