
25 199,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Количество скоростей | 5 шт |
| Общие параметры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Выходная мощность | 530 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Без аккумулятором и зарядного устройства |
| Максимальна висота різу | 86 мм |
| Максимальна ширина різу | 86 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Швидкість полотна | 174 м/хв |