









23 198,76 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Количество скоростей | 1 шт |
| Общие параметры | |
| Вес | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Пила стрічкова акумуляторна безщіткова - 1 шт. Полотно пильне - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Максимальна висота різу | 46 мм |
| Максимальна ширина різу | 46 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Швидкість полотна | 116 м/хв |