







28 499,12 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 5 кг |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Диаметр диска | 165 мм |
| Диаметр отверстия | 20 мм |
| Комплектация | Прецизійний пильний диск з 48 зубами - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 40 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 59 мм |
| Максимальный угол наклона | 47 град |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип пилы | дискова |
| Частота вращения | 4200 об/хв |