





47 299,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.7 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 3 Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Выходная мощность | 2456 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Диаметр диска | 190 мм |
| Диаметр отверстия | 30 мм |
| Комплектация | Пильний диск - 1 шт. Паралельний упор - 1 шт. Акумулятор DCB547 - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 43 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 61 мм |
| Максимальный угол наклона | 57 град |
| Напряжение | 54 В |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип пилы | дискова |
| Частота вращения | 5800 об/хв |