


29 298,88 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.8 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 5 Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Диаметр диска | 165 мм |
| Диаметр отверстия | 20 мм |
| Комплектация | Пила дискова акумуляторна бесщеточний - 1 шт. Пильний диск - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Ач - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Чемодан TSTAK - 1 шт. |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 42 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 55 мм |
| Максимальный угол наклона | 50 град |
| Напряжение | 18 В |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип пилы | дискова |
| Частота вращения | 4950 об/хв |