



20 598,76 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | США |
| Вес | 3.76 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Выходная мощность | 460 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Диаметр диска | 140 мм |
| Диаметр отверстия | 20 мм |
| Комплектация | Твердосплавний диск 140 мм - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 43 мм |
| Максимальный угол наклона | 45 град |
| Напряжение | 18 В |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип пилы | дискова |
| Частота вращения | 3700 об/хв |