
26 199,16 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 8.4 кг |
| Потребляемая мощность | 1750 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Диаметр диска | 235 мм |
| Диаметр отверстия | 30 мм |
| Комплектация | Прецизійний пильний диск SERIES 20 з 24 зубами - 1 шт. Паралельний упор - 1 шт. Ключ - 1 шт |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 62 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 86 мм |
| Максимальный угол наклона | 45 град |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилы | циркулярна |
| Частота вращения | 4900 об/хв |