







92 899,04 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Общие параметры | |
| Вес | 45 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Диаметр диска | 250 мм |
| Диаметр отверстия | 25.4 мм |
| Макс. глибина різу | 80 мм |
| Макс. поперечний різ під кутом 90 | 940 мм |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Тип пилы | плиткоріз |
| Частота вращения | 4200 об/хв |