








16 199,04 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Потребляемая мощность | 2300 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 15.5 кг |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Диаметр диска | 355 мм |
| Диаметр отверстия | 25.4 мм |
| Комплектация | Пила монтажна - 1 шт. Диск відрізний - 1 шт. Ключ для зміни диска - 1 шт |
| Макс. розпил 45 град (круглий профіль) | 115 мм |
| Макс. розпил 90 град (круглий профіль) | 125 мм |
| Плавный пуск | немає |
| Регулювання оборотів | немає |
| Частота вращения | 4000 об/хв |