




81 998,80 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 9.5 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-max |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 3 Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| З’ємний патрон | немає |
| Комплектация | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX - 1 шт. Акумулятор Li-lon 54 В XR FLEXVOLT (DCB547) - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Количество режимов работы | 2 |
| Макс. діаметр свердління порожнистою коронкою | 150 мм |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 52 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 19.4 Дж |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Частота вращения | 290 об/хв |
| Частота удаpов | 2210 уд/хв |