








42 799,12 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 6.8 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-max |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| З’ємний патрон | немає |
| Комплектация | Безщітковий перфоратор SDS-MAX - 1 шт. Чемодан - 1 шт |
| Количество режимов работы | 2 |
| Макс. діаметр свердління порожнистою коронкою | 125 мм |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 45 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 10.5 Дж |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Частота вращения | 380 об/хв |
| Частота удаpов | 2900 уд/хв |