




35 599,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 2.7 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 5 Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| З’ємний патрон | є |
| Комплектация | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Швидкознімний 13 мм патрон - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Чемодан TSTAK - 1 шт. |
| Количество режимов работы | 3 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 24 мм |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 26 мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 2.1 Дж |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Частота вращения | 1100 об/хв |
| Частота удаpов | 4600 уд/хв |