





22 899,24 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 1.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза - 1 шт |
| Максимальная толщина реза | 1.3 мм |
| Максимальне число ходів | 2450 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |