

13 499,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Время работы | 6 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантія | 1 |
| Комплектация | Ліхтар світлодіодний акумуляторний - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Кількість режимів освітлення | 2 |
| Максимальний світловий потік | 1650 лм |
| Напруга максимальна | 18 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Тип | Фонарь |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип питания | від акумулятора |
| Тип освітлювального елемента | світлодіод |