


18 198,96 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 4 кг |
| Максимальная глубина строгания | 4 мм |
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Глибина вибірки чверті | 25 мм |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Твердосплавні двосторонні ножі. Паралельна направляюча - 1 шт. Направляюча для вибірки чверті - 1 шт. Перехідник для збору стружки - 1 шт. Ліво- і правобічний ежектор тирси |
| Частота вращения | 13500 об/хв |
| Ширина стругання | 82 мм |