








116 998,96 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 31 кг |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Транспортувальний візок - 1 шт. Гостре зубило - 1 шт |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 62 Дж |
| Регулювання оборотів | немає |
| Потребляемая мощность | 2100 Вт |
| Тип патрона | шестигранник 28 мм |
| Частота удаpов | 960 уд/хв |