
21 999,12 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 0.65 кг |
| Гарантія | 3 |
| Комплектация | Акумулятор DCB546 - 2 шт. Зарядний пристрій DCB118. Картонна коробка |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Световая индикация | є |
| Струм зарядки | 8 А |