


4 998,76 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Таиланд |
| Тип | Зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Комплектация | Зарядний пристрій 1 шт |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Световая индикация | є |
| Струм зарядки | 12 А |