







82 898,92 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Общие параметры | |
| Вес | 14.55 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Граничне навантаження в точці свердління | 317 кг |
| Источник питания | мережеве |
| Зусилля примагнічування | 10500 Н |
| Комплектация | Швидкозатискний тримач фрез - 1 шт. Ємність для подачі рідини - 1 шт. Реверсивна нажимная рукоятка - 1 шт. Захисний щиток - 1 шт. Страхувальний ремінь - 1 шт. 16 мм патрон і адаптер - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Макс. глибина свердління | 147 мм |
| Макс. діаметр свердління | 50 мм |
| Резьба | 1/2″х20UNF |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Частота вращения | 450 об/хв |