
138 299,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Италия |
| Максимальная глубина строгания | 3 мм |
| Общие параметры | |
| Вес | 54 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Ножі зі швидкорізальної сталі. Регульована напрямна. Шестигранні ключі. Спецключ. Рівень для установки ножів. Наконечник пиловідведення. Штовхач. Ніжки |
| Максимальна висота заготівки | 160 мм |
| Максимальна ширина заготівки | 260 мм |
| Потребляемая мощность | 2100 Вт |
| Частота вращения | 6200 об/хв |
| Скорость подачи | 5 мл/хв |