

12 698,92 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 54 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.46 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 9 Аг |
| Гарантія | 3 |
| Комплектация | Акумуляторна батарея Li-Ion, 54 В XR FLEXVOLT GFN блок - 1 шт; |
| Световая индикация | є |
| Серия | XR FLEXVOLT |
| Время зарядки | 75 хв |