





14 298,96 ₴
11 599 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | безщітковий |
| Довжина ланцюга/шини | 20 см |
| Загальна довжина інструменту | 180 см |
| Комплектация | Без аккумулятором и зарядного устройства |
| Количество звеньев | 33 шт |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип штанги | розкладна (3 частини) |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Товщина приводної ланки | 1.1 |
| Швидкість ланцюга | 6.5 м/с |
| Штанга | є |