









19 699,16 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 3.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 Агод |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | щітковий |
| Длина ножа | 55 см |
| Загальна довжина інструменту | 210 см |
| Комплектация | Акумулятор - 1 шт;. Зарядний пристрій - 1 шт. |
| Максимальный диаметр веток | 25 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип лезвия | двосторонні ⁄ загартовані |
| Тип штанги | Телескопическая |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Штанга | Да |